دانلود رایگان آیین نامه های حفاظت کار
در این صفحه میتوانید اقدام به دانلود رایگان آیین نامه های حفاظت کار نمایید. شرکت کیفیت پژوهان آریا تمامی آ

دانلود رایگان آیین نامه های حفاظت کار

لطفاً به مطالب و محصولات امتیاز بدهید

در این صفحه میتوانید اقدام به دانلود رایگان آیین نامه های حفاظت کار نمایید. شرکت کیفیت پژوهان آریا تمامی آیین نامه های حفاظت کار را به صورت فایل های pdf و به صورت رایگان ارائه می نماید.

منابع ارائه کننده رایگان آیین نامه های حفاظت کار

همچنین شما می‌توانید این آیین نامه ها را از منابع مختلفی دیگری همانند، سایت دانشگاه مجازی HSE و به صورت مجموعه‌ای کامل از آیین‌نامه‌های مختلف مانند آیین‌نامه حفاظت تأسیسات الکتریکی، آیین‌نامه ایمنی معادن، و آیین‌نامه حفاظتی ماشین‌های سنگ‌زنی دریافت نمایید.

یکی دیگر از منابع ارائه کننده آیین نامه های ایمنی و زیست محیطی، سایت تخصصی دانشجویان بهداشت حرفه‌ای است که آیین‌نامه‌ها را به صورت یک مجموعه کامل در قالب فایل PDF و پس از ثبت‌نام و فعال‌سازی حساب کاربری ویژه، بصورت رایگان ارائه خواهد نمود.

و در پایان شما می توانید آیین‌نامه‌های مرتبط با حفاظت و بهداشت کار را به صورت دسته‌بندی شده از وبسایت آزمون مهندسان به صورت رایگان دانلود نمایید که شامل آیین‌نامه‌های ایمنی کار در ارتفاع، آیین‌نامه ایمنی کار با ماشین‌آلات عمرانی، و بسیاری دیگر است.

دانلود رایگان آیین نامه های حفاظت کار
در این صفحه میتوانید اقدام به دانلود رایگان آیین نامه های حفاظت کار نمایید. شرکت کیفیت پژوهان آریا تمامی آیین نامه های حفاظت کار

دانلود رایگان آیین نامه های حفاظت کار

دریافت آیین نامه های ایمنی

 

دانلود رایگان آیین نامه های حفاظت کار
در این صفحه میتوانید اقدام به دانلود رایگان آیین نامه های حفاظت کار نمایید. شرکت کیفیت پژوهان آریا تمامی آیین نامه های حفاظت کار

کاربرد آیین نامه های حفاظت کار

در ادامه به تعدای از آیین‌نامه‌های ایمنی و حفاظت کار و کاربرد آنها در صنعت می پردازیم:

آیین‌نامه حفاظتی مواد خطرناک و مواد قابل اشتعال و مواد قابل انفجار

کاربرد: این آیین‌نامه به تنظیم اصول ایمنی برای ذخیره‌سازی، حمل و نقل، و استفاده از مواد خطرناک، قابل اشتعال، و انفجاری می‌پردازد تا از بروز حوادث و آسیب‌های احتمالی جلوگیری شود.

آیین‌نامه حفاظتی صنایع چوب

کاربرد: این آیین‌نامه دستورالعمل‌هایی برای ایمنی در کارگاه‌های صنایع چوب شامل استفاده از دستگاه‌ها و ابزارآلات برش، سمباده‌زنی و سایر عملیات مرتبط با چوب را فراهم می‌آورد.

آیین‌نامه حفاظتی ماشین‌های سنگزنی

کاربرد: هدف از این آیین‌نامه ایمنی در کار با ماشین‌های سنگزنی است که شامل روش‌های صحیح استفاده و نگهداری از این ماشین‌ها برای جلوگیری از حوادث ناشی از پرتاب قطعات و خرده‌سنگ‌ها می‌شود.

آیین‌نامه و مقررات حفاظت در ریخته‌گری، آهنگری و جوشکاری

کاربرد: این آیین‌نامه به منظور افزایش ایمنی در محیط‌های کاری شامل عملیات ریخته‌گری، آهنگری و جوشکاری تهیه شده است و به نحوه کار با دستگاه‌ها و تجهیزات مرتبط می‌پردازد.

آیین‌نامه حفاظتی ماشین‌های افزار

کاربرد: این آیین‌نامه دستورالعمل‌هایی برای ایمنی در استفاده از ماشین‌های افزار شامل تراشکاری، فرزکاری، و سایر عملیات ماشین‌کاری فراهم می‌کند.

آیین‌نامه ایمنی دستگاه‌های مخلوط‌کن و همزن در کارگاه‌ها

کاربرد: این آیین‌نامه به تنظیم مقررات ایمنی برای استفاده از دستگاه‌های مخلوط‌کن و همزن در محیط‌های کارگاهی می‌پردازد.

آیین‌نامه حفاظتی پرس‌ها (پرسکاری سرد فلزات)

کاربرد: این آیین‌نامه دستورالعمل‌هایی برای ایمنی در کار با دستگاه‌های پرسکاری سرد فلزات را ارائه می‌دهد.

آیین‌نامه ایمنی معادن

کاربرد: هدف از این آیین‌نامه افزایش ایمنی در محیط‌های معدنی شامل استخراج و فرآوری مواد معدنی است و به روش‌های ایمن کاری در معادن می‌پردازد.

آیین‌نامه ایمنی کارگاه‌های ساختمانی

کاربرد: این آیین‌نامه به منظور ایجاد محیط‌های کاری ایمن در پروژه‌های ساختمانی تهیه شده و شامل دستورالعمل‌هایی برای استفاده از تجهیزات ساختمانی و ایمنی در محل کار است.

آیین‌نامه ایمنی کار در ارتفاع

کاربرد: هدف از این آیین‌نامه تنظیم اصول ایمنی برای کار در ارتفاع شامل استفاده از تجهیزات ایمنی مناسب مانند کمربندها و طناب‌های ایمنی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp