Breaking News
Qualitätsmanagement-Norm DIN ISO 9001:2015-11

نمونه مستندات ایزو ۹۰۰۱

در این سایت چند نمونه مستندات ایزو ۹۰۰۱ به صورت رایگان جهت دانلود قرار داده شده است که هدف از این اقدام، مطالعه و بررسی کیفیت مستندات دانلودی شرکت کیفیت توسط کاربران می باشد تا قبل از خرید پکیج مستندات ایزو ۹۰۰۱ از برآورده شدن خواسته های خود اطمینان حاصل نمایند.

هدف دیگر از این اقدام، عدم ایجاد هزینه برای آندسته از کاربران است که صرفا قصد آشنایی با ماهیت مستندات ISO ۹۰۰۱ را داشته و یا دانشجویانی که جهت پروژه های کلاسی نیازمند به یک یا چند مستند از استاندارد مدیریت کیفیت هستند.

روش اجرایی اقدام اصلاحی و پیشگیرانه

اکنون شما می توانید روش اجرایی اقدام اصلاحی و پیشگیرانه را به عنوان نمونه مستندات ایزو ۹۰۰۱ دانلود و مطالعه نمایید که تشکیل شده از متن روش اجرایی و فرم اقدام اصلاحی و پیشگیرانه.

فرآیند اقدام اصلاحی و پیشگیرانه به اینصورت است که هرگونه عدم انطباق بالفعل و بالقوه را در سیستم مدیریت کیفیت را شناسایی و سپس با بکارگیری تکنیک های مختلف مورد بررسی قرار داده تا ریشه اصلی مسئله شناسایی گردد.

پس از شناسایی ریشه نقص(Root Cause)، راهکارهای مناسب تحت عنوان اقدامات اصلاحی و یا پیشگیرانه تعیین و توسط مالکان فرآیند یا افراد مرتبط به اجرا در خواهد آمد.

روش های اجرایی ایزو 29001
نمونه مستندات ایزو ۹۰۰۱

فرآیند حل مسئله

شناسایی عدم انطباق

بررسی علل ریشه ای و شناسایی ریشه اصلی

شناسایی و انتخاب راهکارها

اجرای اقدامات

کنترل دستیابی به نتیجه

ماتریس ارتباطات

روش اجرایی آموزش

دیگر نمونه مستندات ایزو ۹۰۰۱ در این سایت، روش اجرایی آموزش است که شامل متن روش و فرم های پرونده آموزشی، نیاز سنجی آموزش، برنامه‌ریزی آموزش، ارزیابی دوره آموزش و ارزیابی اثربخشی آموزش است.

طی این فرآیند نیازهای آموزش کارکنان سازمان شناسایی و پس از تصویب مدیریت ارشد به صورت تقویم سالیانه و یا به صورت‌ برنامه های مقطعی برنامه ریزی و سپس به اجرا در خواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp
X